Informacje: , +48531764040 lub biuro@myjki-lavor.pl

LAVOR MYJKA CIŚNIENIOWA INDUKCYJNA CIEPŁOWODNA Z PODGRZEWANIEM WODY RIO 1108 145 bar 450L/H 2300W Wyprodukowana we Włoszech

Producent: LAVOR
  • Dostępność: Zapytaj o cenę i dostępność
  • Kod producenta: 8.052.0845
  • Gwarancja: 12 i 24 miesiące
LAVOR MYJKA CIŚNIENIOWA INDUKCYJNA CIEPŁOWODNA Z PODGRZEWANIEM WODY RIO 1108 145 bar 450L/H 2300W Wyprodukowana we Włoszech
Cena: 3 999,00 zł z VAT
Masz pytanie? zapytaj naszego sprzedawcy: / e-mail: biuro@myjki-lavor.pl
Opis produktuLAVOR MYJKA CIŚNIENIOWA CIEPŁOWODNA
Z PODGRZEWANIEM WODY RIO 1108 145 BAR 450L/H 2300W
WYPRODUKOWANA WE WŁOSZECH

TYLKO NASZA FIRMA OFERUJE MYJKI Z NAJLEPSZYM WYPOSAŻENIEM NA RYNKU!

Myjka Lavor RIO 1108 jest urządzeniem niezwykle funkcjonalnym.
Niewielkie wymiary pozwalają na łatwy transport, a maksymalna temperatura wody skutecznie usunie wszelkie zabrudzenia.
RIO 1108 napędzana jest silnikiem indukcyjnym elektrycznym, natomiast woda podgrzewana jest za pomocą kotła grzewczego olejem nepędowym.
Myjkę można użytkować także do mycia tylko zimną wodą.

W prezentowanej myjce zastosowana jest trzytłokowa pompa aluminiowa ze stalowymi tłokami. Pompa posiada system Auto-Stop, który załącza urządzenie tylko wtedy gdy zostaje wciśnięty spust pistoletu.


Prezentacja silnika indukcyjnego, którego największym atutem jest wydłużona praca od 1-2 godzin. Ponadto silnik ten posiada zabezpieczenia termiczne niepozwalające przegrzać urządzenie. Kolejnym atutem jest dużo cichsza praca silnika w stosunku do silników szczotkowych. Silnik posiada dużą moc 2300W i przepływ wody 450L/H

Myjka wyposażona jest w 8metrowy wąż podwójnie zbrojony stalą, odporny na ścieranie oraz elastyczny niezależnie od podanej teperatury wody.

Urządzenie posiada wiele wygodnych i praktycznych uchwytów na wąż, pistolet, lance i przewód elektryczny.Podawanie chemii odbywa się za pośrednictwem lancy z regulacją strumienia wody. Wystarczy podciągnąć dysze lancy i automatycznie załącza się podawanie detergentu ze zbiornika wbudowanego w myjce. Zbiornik wykonany jest z półprzeźroczystego plastiku dzięki, któremu widzimy aktualny poziom cieczy w zbiorniku.


U dołu urządzenia mamy wbudowany zbirnik na ropę, którą zasilamy kocioł grzewczy. Kocioł grzewczy aby osiągnąć maksymalną temperaturę 90 stopni potrzebuje na wejściu otrzymać wodę przynajmniej o temperaturze 20-30 stopni. Przy podaniu wody o bardzo niskiej temperaturze wydajność grzewcza spada między 40-60 stopni.Wraz z myjką otrzymują Państwo mosiężny pistolet oraz lance. Lancą można regulować strumien wody od mycia punktowego do bardzo szerokiego strumienia.


PLUS EXTRA DOSTAJECIE PAŃSTWO OD NAS

LANCE METALOWA
POŁĄCZENIE LANCY METALOWEJ 450 MM ZE DYSZĄ 5W1

 MA PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE PRZY MOCNO ZABRUDZONYCH POWIERZCHNIACH.


LANCA STALOWA  KĄTOWA DO MYCIA PODWOZI DŁUGOŚĆ 300MM 275BAR 150STOPNI

PROFESJONALNA LANCA DO MYCIA PODWOZI, RYNIEN PRZEZNACZONA DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO JAK I DOMOWEGO.PIANOWNICA IDEALNIE WSPÓŁPRACUJE ZE WSZELKIEGO RODZAJU ŚRODKAMI CZYSZCZĄCYMI TAKIMI JAK: AKTYWNA PIANA, SZAMPON Z WOSKIEM I BEZ WOSKU, HYDROWOSK I WIELE INNYCH. POJEMNOŚĆ PIANOWNICY WYNOSI 1 LITR. PÓŁPRZEŹROCZYSTY ZBIORNIK NA CHEMIĘ DAJE MOŻLIWOŚĆ WGLĄDU I TYM SAMYM KONTROLUJEMY ZUŻYCIE CHEMII. PIANOWNICA POSIADA REGULACJE KĄTA STRUMIENIA WODY Z PIANĄ ORAZ ILOŚĆ PODAWANIA CHEMII. WYTRZYMAŁY KORPUS GWARANTUJE DŁUGOTRWAŁE I BEZAWARYJNE UŻYTKOWANIE. W PRZECIWIEŃSTWIE DO STANDARDOWYCH PIANOWNIC SPRZEDAWANYCH NA INTERNECIE NASZA PIANOWNICA POSIADA DYSZĘ ZE SPECJALNEJ STALI ODPORNEJ NA RÓŻNEGO RODZAJU CHEMIĘ. DODATKOWO TYLKO NASZE PIANOWNICE POSIADAJĄ WEWNĄTRZ ZAMONTOWANĄ FILTRACJĘ WYŁAPUJĄCĄ WSZELKIEGO RODZAJU NIEBEZPIECZNE CIAŁA OBCE ZABEZPIECZAJĄC TYM SAMYM ELEMENTY NA KTÓRE NAKŁADAMY CHEMIĘ. PIANOWNICA JEST W PEŁNI ODPORNA NA AGRESYWNĄ CHEMIĘ.

Myjkę można myć zimną jak i ciepłą wodą w zależności czy załączymy kocioł grzewczy.


Schemat podgrzewania wody

 

Do urządzenia trafia zimna woda. Kocioł grzewczy podgrzewa dostarczoną wodę.
Woda podgrzewana jest do maksymalnie 80°C

Podgrzewanie wody wyłącznie paliwem diesla ( ropa )


Parametry

Kod producenta 8.052.0801
Ciśnienie 145 bar
Wydatek wody 450 l/h
Moc 2300W
Zasilanie 230V-50 Hz
Maksymalna temperatura 90°C
Wymiary 63x43x73 cm
Waga 43 kg

Wyposażenie standardowe

Pistolet
Lanca regulowana

Wąż 8 m
szybkozłączka 3/4cala

Wyposażenie dodatkowe które, otrzymujecie Państwo dodatkowo:
Lanca do piaskowania
Lanca metalowa prosta
Lanca kątowa do mycia podwozi
Dysza turbo metal
Pianownica mosiężna M22


 
Formularz kontaktowy
Negocjacja ceny
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoja propozycja cenowa lub pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
© LAVOR.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.